Nowości Country Candle i Kringle Candle

Nowości marki Country Candle i Kringle Candle dojechały w końcu do Polski. 

Pojawiło się sporo nowych zapachów, ale też kilka reaktywacji w nowych odsłonach.

Oto niektóre z nich:

Country Candle Archives - to zapach, który został wycofany w marce Kringle i cieszył się dość dużym zainteresowaniem. Zapach sam w sobie bardzo ciekawy i nietuzinkowy, coś pomiędzy zapachem starej książki, dymu tytoniu i męskich perfum. Warto kupić dla samej etykiety do swojej biblioteczki.

Country Candle  Pumkin Frosting - to ciekawa kompozycja z dynią w tle, na etykiecie pyszna babeczka, w zapachu można wyczuć bliżej nieokreślony zapach słodyczy i delikatną wanilią. Kolor wosku idealnie wpasowuje ją w aktualną porę roku. Zapach Pumpkin Frosting również było dostępne wcześniej w formie świecy Kringle.

Country Candle Honey Butter - To całkiem nowy zapach. Słodki miodek zawsze potrafi nasycić atmosferę przyjemnymi nutami. Rozgrzewające nuty masełka znakomicie dopełniają tej kompozycji. Piękna utrzymana w ciepłej tonacji etykieta znakomicie łączy wszystko w spójną całość.

Country Candle Warm & Fuzzy -  to również nowość dostępna również w białej świecy Kringle Candle. Ten zapach jest dostępny nie tylko w dużej świecy, ale można go także przetestować w formie daylight. Sam zapach jest otulający, lekko praniowy z dobrze wyczuwalnymi nutami męskich perfum.

Całość bardzo ciepła i przyjemna jest to taka bardzo miła odmiana wśród otulaczy bo wkracza w całkiem inne 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl